Nasza flota

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

s/y Archimedes
Jacht typu Bonito9 (Carter30). Bogato wyposażony, między innymi w duży ploter, radar, autopilot, elektryczną windę kotwiczną, webasto. Rolowana genua, grot z lazy jackiem i wygodnym refpatentem, fały sprowadzone do kokpitu knagowane spinlockami – to wszystko powoduje, że jacht jest łatwy w obsłudze, co pomaga skupić się na manewrach. W maszynowni zainstalowano silnik Yanmar 3Ym30 – to współczesna jednostka napędowa często spotykana na jachtach.

s/y UMi
Tango 780 w wersji morskiej. Posiada łatwy w obsłudze takielunek (rolfok, grot z lazy jackiem) i przyjemnie wykończone wnętrze. Idealny cruiser zatokowy, na którym dobrze się pływa na żaglach i łatwo manewruje na silniku. Jacht wyposażono w stacjonarny silnik Yanmara 18KM.

s/y Zefirek
Conrad 24, zwany potocznie „Difurem” (od firmy Dufour, od której stocznia Conrada kupiła licencję na te jachty). Absolutny klasyk szkoleń żeglarskich o regatowym rodowodzie. Zwrotny, szybki, dający dużo frajdy na wodzie. Szybkość reakcji na ster potrafi być pouczająca. Wyposażony w nowy silnik przyczepny.

m/y Czang
Jacht motorowy typy Tuna 560. Nasz najnowszy nabytek, prosto ze stoczni. Wyposażony w silnik Suzuki 90 KM. Kupiliśmy go specjalnie z myślą o szkoleniach i egzaminach motorowodnych, do czego jest wprost stworzony.Mamy się czym chwalić, bo nikt w okolicy na takim sprzęcie nie szkoli.

Szybki kontakt

Translate »
Free WordPress Themes