Noclegi na jachtach

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Naszym kursantom oferujemy możliwość nocowania na naszych jachtach w trakcie trwania kursu. Jest to bardzo wygodna i niedroga forma, która pozwoli wczuć się w żeglarską atmosferę mariny i wakacyjny klimat miasta, a do naszej bazy odległość z kei wynosi… minutę spacerku.

Marina Gdynia zlokalizowana jest tuż przy plaży śródmiejskiej, w okolicy można znaleźć wiele przyjemnych restauracji, kafejek i pubów. Nieopodal jest Skwer Kościuszki i Molo Południowe (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Rozrywki Gemini), a kawałek dalej ulica Świętojańska z licznymi sklepami, gdzie bez problemu można zrobić zakupy.

Na terenie klubu i mariny można korzystać z pełnej infrastruktury sanitarnej i socjalnej (łazienki, prysznice, kuchnia). Na jachtach jest prąd, a w całej marinie bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Wejście na keję jest dostępne tylko dla osób upoważnionych (karty chipowe), co podnosi bezpieczeństwo.

Cena noclegu – 20 zł/doba.
Cena nie zawiera wyżywienia i pościeli. Prosimy o zabranie śpiworów, jedzenie można przygotowywać w jednej z dostępnych kuchni na terenie mariny lub klubu.

Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.
Przy rezerwacji on line osoby zainteresowane noclegami prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zapisu na kurs. W celu ustalenia szczegółów związanych z terminami i dostępnością miejsc będziemy się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Szybki kontakt

Translate »
Free WordPress Themes