Rejsy stażowe Bałtyk

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Rejsy stażowe

Od wielu lat organizujemy rejsy szkoleniowo-stażowe po Morzu Bałtyckim. Rejsy te są nastawione na zdobywanie doświadczenia morskiego i doskonalenie praktycznej wiedzy żeglarskiej pod okiem doświadczonego kapitana. Podczas rejsu każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z żeglarstwem morskim (nawigacja, locja morska, przepisy, meteorologia).

Jachty

Rejsy odbywają się na naszych jachtach klubowych w tym na 2 klasykach, których coraz mniej na naszych wodach. A szkoda, bo to są właśnie dzielne jachty z duszą, które pod wieloma względami przewyższają plastikowe jednostki masowej produkcji.

  • s/y Andromeda – klasyk – szybka i duża jednostka,
  • s/y Tauri – klasyk – Konik Morski/Tuna po generalnym remoncie w 2014r. – przepiękny oldtimer,
  • s/y Albatros – Bonito 9 – kto pływał na tego typu jachcie, zna jego zalety. Dzielna, bezpieczna jednostka

Wszystkie jachty wyposażone są w morskie WC, GPS z ploterem, tratwę ratunkową, echosondę, dodatkowe komplety żagli sztormowych, EPIRB, radiostacje VHF i wszystko to, co jest potrzebne do bezpiecznej i przyjemnej żeglugi. Są to jachty komercyjne podlegające restrykcyjnym co rocznym kontrolą

Trasa

Trasa rejsu zależy od warunków pogodowych i ustaleń załogi ze skipperem. W ciągu 7 dni możemy dotrzeć do malowniczych portów południowej Szwecji, takich jak Karlskrona, Kalmar czy Visby. Przy sprzyjającym wietrze można również dopłynąć na Bornholm, a praktycznie zawsze w zasięgu jest niewątpliwie warta odwiedzenia Kłajpeda. Wracając możemy również odwiedzić któryś z polskich portów: Łebę, Władysławo lub Hel.

Terminy i ceny

Cena zawiera zakwaterowanie na jachcie i opiekę kapitana.
Dodatkowo załoga składa się na kasę jachtową (około 300 PLN od osoby rozliczane po rejsie).
Kasa jachtowa przeznaczana jest na wyżywienie, gaz, paliwo, opłaty portowe, podatki lokalne itp.

Nie wymagamy kaucji!

S/Y Andromeda lub S/Y ALBATROS

5-11 września Bornholm , południowa Szwecja. 600zł BRAK MIEJSC
WOLNE MIEJSCA

S/Y Bastet cena i terminy na stronie
https://www.facebook.com/SYBastet/?ref=settings start od 01.maja

NOWOŚĆ!!! Rejsy weekendowe.
Zdobędziesz doświadczenie morskie , podszkolisz swoje umiejętności. Startujemy w piątek popołudniu płynąc do Gdańska- stare misato. Potem nocne wejście do Jastarni. Kolejny port to Władysławowo i powrót do Gdyni. Trasę możemy zmienić. 3 dni intensywnego pływania. Koszt to 390 zł plus koszty jachtowe. Minimalna ilość zgłoszeń na 1 rejs to 4 osoby łącznie. Terminy:
2-4 czerwiec – brak miejsc
25-27 sierpień – wolne miejsca
8-10 wrzesień – wolne miejsca

22-24 wrzesień – wolne miejsca
29.09-01 październik – wolne miejsca

Szczegółowe informacje i zapisy:

telefon: (58) 620-23-61
(w godzinach pracy sekretariatu pon.-pt. 8.00 – 16.00)
lub
telefon komórkowy: 600 019 784
adres e-mail: biuro@szkolagryf.pl

Szybki kontakt

Translate »
Free WordPress Themes